Cantaş İç ve Dış Ticaret Soğutma Sistemleri A.Ş.
Sizlerin teveccühü sayesinde;
• 30 yılı aşkın tecrübesi ve çevresi ile üst seviyede yakın ve saygın ilişki
• 40’ın üzerinde tedarikçi
• 65 tecrubeli, eğitimli, teknik ağırlıklı personel
• 350 ton soğutucu akışkan stok kapasitesiteli dünyanın en modern soğutucu akışkan dolum tesisi, onbinlerce doldurulabilir soğutucu akışkan tank ve tüpleri
• 300’ün üzerinde Türkiyede, 30’un üzerinde çevre ülkelerde satış noktası
• 20.000 m2 Kapalı alan Gebze Tesisleri ve İstanbul Genel Müdürlük Binası
• $ 100 milyon ciro
• Son teknoloji, en üstün cihazlarla donatılmış, ülkenin en gelişmiş soğutucu akışkan laboratuvarı
• ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi
• ISO14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi
• ISO18001 OHSAS İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi
ve en büyük değerimiz, sizlerin güvenini kazanmış olmak.

Siz değerli dostlarımızın sevgileri ve işbirlikleri sayesinde edinmiş olduğumuz sektörümüzün lider Türk şirketi pozisyonumuzun bilinci ve sorumluluğu bizlerin en önemli motivasyon kaynağıdır.

Cantaş şirketler grubunun bir parçası olan Cantaş Soğutma Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. 'nin sektörümüze en önemli katma değerinin yalnızca mümessili bulunduğu bir çok dünya markasının tedarikçisi olmasının değil, aynı zamanda kendisini bu sektörün ayrılmaz bir parçası olarak görmesi ve tüm yatırımlarını bu sektörde yapmayı tercih etmesi olduğunu düşünüyoruz. Bu anlayıştan hareketle şirketimiz, 20.000 m2 kapalı alana sahip Gebze Tesislerinde Avrupa ve Ortadoğu’nun en modern ve kapasiteli soğutucu akışkan dolum tesisinin, sac kesme ve dilme servis merkezinin, sektörümüzde benzeri olmayan kapasiteye ve modernliğe sahip stoklama alanlarının yatırımını tamamlamıştır. Ayrıca yönetim kalitesi konusunda 2006 yılından bu yana sahip olduğu ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi belgesinin yanına, 2010 yılında ISO14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesini ve ISO18001 OHSAS İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgesini de ekleyerek alanında bu belgelere sahip olan ilk şirket olmayı da başarmış bulunmaktadır.

Cantaş çalışanlarının özverili çalışmaları ve yetenekleri, sizlere sunduğumuz hizmetlerimizdeki başarımızın temel taşıdır. Deneyimli kadromuz sıkı ve tutarlı çalışmalarının eseri olarak, ürünlerimizin kalitesi, teslimat sürelerimiz ve satış sonrası hizmetlerimizle birlikte, tüm dünyada sektörümüzün genelinde sevgi, övgü ve güven kazanmayı başarmıştır.

Cantaş ismi bu alanda üstün kalite, rekabetçi fiyat ve stoktan teslimat ile eş anlamlı olarak anılır. Yalnızca müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilmek için değil, aynı zamanda pazarın gerekliliklerinin de üzerine çıkmak için çalışmalarımıza kararlılıkla devam etmekteyiz.

1979 yılından bu yana geçen beraberliğimiz süresince ailemiz olarak kabul ettiğimiz tüm HVAC dostlarının bizlerden beklediği gibi Cantaş, fiyat ve kalite kriterlerinden ödün vermeden ürün yelpazesine katmış olduğu bir çok yeni ürünle büyük soğutma ailesini selamlıyor. Bu bağlamda tüm dünyadaki soğutma ile ilgili olan işletmeleri bütün içtenliğimizle, güven ve kazanç temellerinde parlak bir gelecek için profesyonel bir iş birliğinin temellerini atmaya davet ederiz.
« Bültene gei dön
Cantaş Soğutma

Dolapdere Cad. No:127 Pangaltı 34375 Şişli - İstanbul
+90 (212) 230 26 87

www.cantassogutma.com
info@cantassogutma.com